Moda na bycie singlem ma się doskonale, ale z jakiegoś powodu bardzo często osoby samotne – choć same o sobie tak nie mówią – czują potrzebę uzasadnienia wyższości swojego wyboru nad tymi, którzy łączą się w pary. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrobić to w sposób zabawny i w dobrym guście, na przykład dobierając odpowiedni ubiór z ciekawym rysunkiem albo hasłem.

Bycie singlem nadal generuje w społeczeństwie sporo kłopotów spowodowanych przede wszystkim stereotypowym myśleniem o tym, że w parze zawsze jest lepiej. Aby udowodnić, że to nieprawda, możemy wybrać dla siebie koszulki dla singli. Będą one w zabawny, ale równocześnie stanowczy i niepozostawiający miejsca na dyskusję sposób pokazywać, że w obecnym statusie społecznym jest nam bardzo dobrze.

Napisy na granicy dobrego smaku

Podczas wybierania koszulek dedykowanych singlom dobrze jest pamiętać o tym, aby nie przekroczyć granicy dobrego smaku. O ile koszulki z napisami zawierającymi wulgaryzmy czy myśli społecznie spotykające się z niezrozumieniem będą dobre w grupie znajomych, o tyle do pracy czy na spotkanie w miejscu publicznym lepiej ich nie zakładać.

7322

Wyraź siebie

W wielu przypadkach dzięki koszulkom dla singli możemy uniknąć uciążliwego upominania przez otoczenie, ze dobrze byłoby sobie kogoś znaleźć. Jednocześnie ciekawa koszulka może również zainteresować płeć przeciwną, co przerodzi się może niekoniecznie w romans, ale sprawdzoną, dobrą przyjaźń – warto więc zainteresować się tym aspektem.