Obecnie na rynku nie brakuje ekskluzywnego oraz niezwykle praktycznego obuwia sprawdzającego się w każdej sytuacji. Kobiety uwielbiające bardziej agresywne fasony z pewnością powinny sięgnąć po oryginalne buty marki twin – set.

Słoneczne Włochy to kraj, który od wieków słynie z doskonałego gustu. Italia to ojczyzna wielu genialnych projektantów, którzy na przestrzeni ostatniego stulecia zorganizowali wiele niepowtarzalnych pokazów mody.


zdjęcie butów twin set

Twin set –  ceniona marka z Włoch

Włoskich projektantów zawsze cechuje nieograniczona fantazja, otwarty sposób myślenia oraz ogromny szacunek do tradycyjnego rzemiosła, który to stanowi fundament wysokiej jakości produktów.

I właśnie w tym kraju powstała znana i ceniona na rynku obuwniczym marka twin-Set, która już od lat podbija salony. Firma ta stawia przede wszystkim na wysoką jakość oraz nieustannie współpracuje z uzdolnionymi rzemieślnikami, którzy do produkcji obuwia używają  starannie dobranych oraz wysokiej jakości materiałów.

Oferta tego producenta jest niezwykle bogata. Wśród wielu ekskluzywnych oraz niezwykle komfortowych butów każda pani może znaleźć stylowe kozaczki, czółenka, sandały, a także baleriny i obuwie sportowe idealnie pasujące do stopy.  

Buty twin set – najnowsze kolekcje damskie ta wyjątkowe okazje

Większość najnowszych modeli na wiosnę i lato posiada swój niepowtarzalny oraz lekko agresywny styl. W tym sezonie nie zabraknie ekskluzywnych oraz oryginalnych  szpilek czy balerinów na każda okazję.

Wśród casualowych butów twin – set  dominują przede wszystkim kolorowe espadryle, a także sandały z paseczków, które można wybrać w wersji na płaskiej podeszwie lub na nieco wyższym obcasie. Detale, które w pełni zdominowały najnowsze kolekcje to sygnowane tkaniny, wyraziste monogramy, elementy glamrock – nity, metalowe gwiazdy oraz niezwykle subtelny motyw kokardy.