Majtki damskie to świetny pomysł na nieoczywisty prezent. Będzie to ciekawa niespodzianka dla koleżanki na wieczorze panieńskim. Może też być upominkiem dla ukochanej. Majtki można też dawać pomiędzy osobami z najbliższej rodziny, jako przedmiot tak samo praktyczny jak skarpetki. Jakie majtki będą dobrym prezentem?

Majtki damskie z wyższej półki

Na prezent powinno się wybierać majtki lepszej jakości. Nie powinna to być bielizna z bazaru. Niech to będzie coś specjalnego i koniecznie z metką. Osoba obdarowywana nie może mieć wątpliwości, że majtki są nowe i nikt wcześniej ich nie nosił. Mile widziane na pewno będzie też logo jakiejś znanej marki, choć nie jest konieczne. Ważniejsza jest jakość bielizny. Tkanina powinna być przyjemna w dotyku i dość gruba. Na prezent warto wybierać materiały e szlachetnymi domieszkami np. jedwabiu. Niech te majtki będą czymś, co warto zapamiętać. To nie powinny być zwykłe bawełniane figi. One są zbyt rozsądne i praktyczne by mogły być prezentem. Niech to będzie coś pięknego i szalonego zarazem, czego obdarowana pani nigdy nie kupiłaby sobie sama.

We właściwym rozmiarze

Bielizna zawsze powinna być w odpowiednim rozmiarze. Jeśli go nie znasz, to albo zapytaj albo zrezygnuj z zakupu. Podarowanie komuś majtek o złych wymiarach może być odebrane jako nietakt. Nie mogą one być ani za duże ani za małe. Warto, więc przygotować się do zakupu po to, by uniknąć niezręcznej sytuacji. Tym bardziej że niezręczna może być dla obu stron. Jeśli jednak zaryzykujesz zakup nie znając dobrze rozmiaru, to koniecznie zachowaj paragon. Być może będziesz musiał wymienić zakupioną wcześniej bieliznę na coś innego.

Ładnie opakowane

Każde, nawet najładniejsze majtki (www.obsessive.com/pln_pl/majteczki) będą wyglądały jeszcze lepiej, gdy zostaną ładnie opakowane. Może warto wybrać kartonik z kolorowymi piórkami i siankiem w środku? A może dobrze postawić na pudełko z satynową wstążką? Możesz też zastanowić się, czy nie warto poszerzyć prezentu o dopasowany biustonosz lub pas do pończoch. Majtki są tylko jednym z elementów kompletu.