Wiosna to czas radości, coraz dłuższych i cieplejszych dni oraz okres, w którym możemy poszaleć z modą i wykorzystać jej potencjał. Zima zmusza nas do zakładania wielkich, ciepłych kurtek, które zakrywają nasze kreacje, natomiast upalne lato nie pozwala na zakładanie dużej ilości dodatków, gdyż stanowią one warstwy ogrzewające ciało. W poniższym tekście przedstawimy ciekawe propozycje stylizowania niezwykle popularnej w ostatnim czasie kurtki ramoneski damskiej. Zapraszamy do lektury!

Rockowy pazur

Tradycyjnie damskie ramoneski kojarzone są z motocyklami, buntem oraz zespołami grającymi ciężką muzykę. Pozostając w tym klimacie możemy stworzyć wspaniałe stylizacje, które z powodzeniem będą nadawały się na koncerty, festiwale i imprezy. Ramoneska świetnie pasować będzie do jeansowych rurek z dziurami lub przetarciami. Zestaw ten wystarczy uzupełnić zwykłym luźniejszym T-shirtem oraz czarnymi sztybletami. Jako dodatek może posłużyć nam długi wisiorek lub kolczyki koła.

Na elegancko

Ramoneski damskie mogą równie świetnie sprawdzić się w bardziej eleganckich stylizacjach. Bardzo dobrze prezentowały się one będą zarzucone na dopasowaną, krótką sukienkę w towarzystwie butów na obcasie. Jednak ramoneska równie dobrze wyglądać będzie z czarnymi spodami w kant oraz włożoną do środka klasyczną, białą koszulą. Buty, które odpowiednio dopełnią stylizację to damskie lakierki lub krótkie czarne Martensy.