Adidasy i trampki to podobno ulubione buty celebrytek. Oczywiście
na co dzień, ale czy nas interesują ich kreacje, które zakładają,
gdy wychodzą na zakupy do spożywczaka? Owszem, możemy zerknąć, ale zdecydowanie bardziej interesują nas ścianki – czyli to, co gwiazdy mają na sobie w oficjalnych sytuacjach.

Obłędne szpilki

Na pokazach, wernisażach i innych ważnych wydarzeniach kulturalnych nogi gwiazd wyglądają świetnie. Jest to oczywiście zasługa butów, a właściwie niebotycznie wysokich szpilek, które sławne aktorki i piosenkarki uwielbiają. Modne swego czasu buty gwiazd – czerwone szpilki na bardzo wysokim obcasie od znanego projektanta sprawiły, że takie buty pojawiły się na półkach wszystkich sklepów obuwniczych. I pewnie większość z nas ma je również w swojej szafie.

Gdy brak nam inspiracji

Czeka nas ważna uroczystość i nie wiemy, jakie buty założyć. Najłatwiej zainspirować się tym, co noszą gwiazdy. Buty gwiazd to jeden z najważniejszych tematów plotkarskich portalów o modzie. Jeśli chcemy być na czasie, to można zawsze tam zerknąć. https://www.ecelebrity.eu/

Co oprócz szpilek i butów sportowych?

Buty celebrytek nie ograniczają się oczywiście do tych dwóch fasonów. Okazuje się, że równie ważne jest obuwie zimowe, w tym przede wszystkim długie kozaki. Czy to znowu zabieg stylizacyjny? W dużym stopniu pewnie tak, bo przecież długie kozaki zdecydowanie wysmuklają nogi tym bardziej, jeśli są na wysokich szpilkach. Ale są również wygodne i ciepłe, a to pewnie też ma niemałe znaczenie. Na pewno jednak trzeba więcej uwagi poświęcić temu, aby dobrze komponowały się z resztą kreacji.

Co oprócz szpilek i butów sportowych?