Każda mama chce by jej mała dziewczynka wyglądała pięknie i zachwycająco, szczególnie na rodzinnych uroczystościach. Jak ubrać córeczkę, by wyglądała jak królewna i jednocześnie by było jej w tym wygodnie? Idealna będzie tiulowa spódniczka dla dziewczynki, która sprawi, że dziecko poczuje się w niej zjawiskowo i elegancko.

Modny, dziewczęcy materiał z tiulu

Tiul jest materiałem delikatnym i przeźroczystym, który nigdy nie przestaje być modny. Szyje się z niego welony, woalki, firany czy suknie ślubne. Również spódnice dla kobiet i dla dziewczynek. Spódniczki tiulowe dla dziewczynek szyje się na gumce, by było wygodnie je zdejmować i wkładać. Spód spódnicy stanowi z reguły bawełniana podszewka, na której są dwie warstwy miękkiego tiulu, w kolorze tym samym co podszewka i gumka.

Tiulowa spódniczka dla dziewczynki - z czym ją założyć?

Tiulowy materiał może być ozdobiony cekinami, które efektownie się błyszczą. Spódniczka jest lekka i wygodna. Można swobodnie w niej biegać i skakać, bo nie krępuje ruchów.

Tiulowa spódniczka dla dziewczynki – z czym ją założyć?

Spódniczki tiulowe dla dziewczynek będą idealne nie tylko wiosną i latem. Także w chłodniejsze dni, bo można założyć do nich grubsze rajstopy, golf lub luźny sweterek i botki lub kozaki.

Kolorystyka tiulowych spódniczek jest ogromna. Także ich długość i różne dodatki w postaci kokardek na pasku lub połyskujących ozdób na materiale. Latem najwygodniejsze do tego typu spódniczek jest przylegające body lub top i sandałki. Na rodzinne uroczystości można zestawić je z białymi bluzeczkami w falbanki. Efekt będzie wspaniały.