Każdy z nas chce wyglądać modnie i stylowo. Projektanci prześcigają się w kreowaniu nowych ubrań, butów i dodatków. Należy jednak zachować zdrowy rozsądek i nie rzucać się w sklepie na najmodniejszy ciuch, który niekoniecznie będzie pasować do nas.

Comeback ubrań z „tamtych lat”.

Z każdym nowym sezonem projektanci ustalają nowe trendy. Tym razem wybór padł na ubrania i dodatki z lat 70-tych. Tak więc wracają do łask, wyparte przez rurki, zapomniane spodnie dzwony. Świetnie komponują się z butami na wysokich obcasach, na przykład szpilkami na platformie. Hippisowki styl dzwonów możemy przełamać skórzaną ramoneską ozdobioną ćwiekami i torebką – kopertówką w intensywnym kolorze. Bardzo fajną ofertę ma cocomore. Wybór jest bardzo duży i każdy znajdzie coś dla siebie.

cocomore- sukienka

Dzwony i nie tylko!

Dzwony są świetnym strojem niemal dla każdej figury, szczególnie dla kobiet o szerokich biodrach, gdyż skutecznie równoważą proporcje sylwetki. W parze z dzwonami idą ogromne okulary słoneczne zakrywające pół twarzy i nadające tajemniczego wyglądu. Obecnie na topie są te okrągłe, jak pamiętamy lennonki swego czasu były numerem jeden. Do tego dobieramy kapelusz, który nada całości charakteru i wyglądamy modnie.

Jak widać moda bywa z jednej strony zmienna, a z drugiej strony powraca. Jeżeli teraz zostawimy sobie jakieś ubranie, to jest spora szansa, że za kilka lub kilkanaście lat będzie ono bardzo modne.