Bielizna ciążowa jest jednym z podstawowych zakupów o którym powinna pamiętać każda przyszła mama. Już na samym początku ciąży należy postawić na wysokiej jakości biustonosze z fiszbinami, które dostępne są na szerokich ramiączkach.

Moda na biustonosze z fiszbinami

Większość kobiet zastanawia się, czy postawić na modele z fiszbinami czy bez. Wybór konkretnego modelu zależy nie tylko od indywidualnych preferencji, ale również od rozmiaru piersi. Jeżeli chodzi o biustonosze z fiszbinami Lupoline, to warto postawić przede wszystkim na bieliznę, która przeznaczona jest do karmienia piersią. Oryginalna bielizna dla kobiet Lupoline tego typu użytkowania będzie bardzo intensywnie, dlatego też powinna być wykonana z wysokiej jakości materiałów w dbałości nawet o najmniejsze detale. Fiszbiny powinny być dobrze wyprofilowane, dzięki czemu spełniać będą swoje podstawowe zadania. Biustonosze bez fiszbin doskonale nadają się do spania.

Wygoda na pierwszym miejscu

Bielizna dla kobiet Lupoline powinna być przede wszystkim bardzo wygodna, dlatego też walory estetyczne warto odłożyć na drugi plan. Biustonosze do karmienia powinny być wyposażone w specjalną klapkę, która znacząco ułatwia karmienie dziecka. Przy zakupie nowej bielizny warto zwrócić uwagę przede wszystkim na sposób zapięcia klapki. Z praktycznego punktu widzenia najlepszym wyborem będą modele, które można rozpinać i zapinać za pomocą jednej ręki.