Zarówno młodzi, jak i dojrzali panowie chętnie stawiają na modne kurtki skórzane w swoich codziennych stylizacjach. Dlaczego? Ten rodzaj odzieżowy wierzchniej jest ponadczasowy i pasuje do wielu outfitów. Efektowna kurtka skórzana przydaje się tak naprawdę o każdej porze roku, dlatego też warto kupić jeden, porządny model, który posłuży panom przez następnych kilka kolejnych lat.

Jakie kurtki skórzane męskie są zgodne z aktualnymi trendami?

Kurtka skórzana męska musi być doskonale dopasowana do sylwetki swojego użytkownika. Najlepiej jest więc postawić na prosty, klasyczny krój, który sprawdzi się zarówno u bardzo szczupłych mężczyzn, jak i u tych, którzy posiadają trochę krągłości. Kurtki skórzane męskie, które można znaleźć obecnie w sklepach są bardzo różnorodne. Panowie więc powinni zdecydować się na takie modele, które nie obciążą ich sylwetki i które nie będą posiadać zbyt wielu dodatków typu: dżety, frędzle, guziki i paski.

Modne kurtki skórzane a codzienne stylizacje

Kurtka skórzana męska to jeden z nielicznych elementów garderoby, który świetnie dopasowuje się do wielu męskich stylizacji. Panowie bardzo dobrze prezentują się, gdy zestawiają swoją „skórę” z jeansami, t-shirtami i trampkami. W wersji casualowej kurtkę skórzaną można połączyć z dopasowaną koszulą, z chinosami i mokasynami. W wersji eleganckiej natomiast kurtka skórzana także dobrze się prezentuje z szykownym garniturem lub z efektowną, modną marynarką. Najlepiej postawić na model w kolorze czarnym lub brązowym, gdyż takie kolory są zawsze na topie.